Опис
Фігурку Кролик з кошиком (733-389) можна використовувати як тематичний великодній декор, поставивши його у відповідне місце. Статуетку можна використовувати як декоративне кашпо і створювати з ним дуже милі композиції, а також експлуатувати ще й як місце зберігання потрібних речей або поставивши на стіл як цукерницю. Кашпо гармонійно доповнить будь-який інтер'єр і створить затишну атмосферу. Матиме чудовий вигляд на робочому або обідньому столі, книжковій полиці або підвіконні.
Довжина: 14 см
Ширина: 10.5 см
Висота: 16 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для декору |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 105 см |
| Висота | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



