Опис
Блюдо Зайчик у квітах
Тарілка для 12 яєць Зайчик у квітах від бренду Bonadi кераміка. Розмір: 31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 310 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴



