Опис
Виробник – Україна
Висота 9 см
Глибина 8 см
Довжина 22 см
Ширина 11 см
Матеріал – мдф
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | МДФ |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Скринька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




