Опис
Ємність для зберігання Coffee
Діаметр - 15 см, ширина з ручкою - 19 см, висота - 12,5 см. Запакована у крафтову коробку. Металева ємність у вигляді чашки з написом "Coffee" виповнена у сучасному мінімалістичному стилі. Це не тільки практична річ, а й витончений елемент декору. Чорний стриманий дизайн виглядатиме ідеально на будь-якій кухні, у кафе чи фотостудії. Відмінний варіант для зберігання фруктів, овочів, кави в капсулах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Контейнер/судок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴




