Опис
Країна імпорту Польща
Висота 34 см
Діаметр 11 см
Матеріал дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 80 мм |
| Ширина підсвічника | 110 мм |
| Діаметр підсвічника | 110 мм |
| Висота підсвічника | 340 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴




