Коробка подарункова картонна кругла Моніка колір бежевий із золотом 22х12
Опис
Коробка подарункова картонна кругла Моніка.
розміри:
Ширина - 22
Довжина - 22
Висота - 12
Глибина – 11.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



