Коробка подарункова картонна кругла Моніка колір бежевий із золотом 24,5х12,5
Опис
Коробка подарункова картонна кругла Моніка.
розміри:
Ширина - 24,5
Довжина - 24,5
Висота - 12,5
Глибина – 11.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



