Опис
Кругле одностороннє настільне дзеркало має металеву оправу та підставку, що дозволяє регулювати кут нахилу дзеркала. Дзеркальна пластина показує природні розміри, є стандартним дзеркалом.
Завдяки сучасному ергономічному дизайну дзеркало впишеться у будь-який інтер'єр. Це стильне дзеркало стане незамінним помічником для тих жінок, які вважають за краще виглядати чарівно завжди.
Висота 21 см Довжина 20 см Ширина 5 см
Діаметр дзеркала 16,5 см
Маетеріал метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 165 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 210 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вид дзеркала | Одинарне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴



