Випрямляч GAMA CP1 Digita Ion Plus P11.CP1DGTION виконаний в традиційному для серії CP1 стилі, але має певні відмінності, головне з яких це електронне управління з LCD дисплеєм. Сучасні прилади стали більш інформативні, тому розробники вирішили впровадити електронну систему управління утюжком. Ідея дуже хороша, оскільки на дисплеї весь час відображається вибрана температура, яка регулюється в діапазоні від 160 °C до 220 °C.
Дана модель включає себе технологію іонізації Ion Plus. Дана технологія є власною розробкою GAMA, яка дозволяє збільшити кількість негативних іонів на 80% більше. Це дозволяє надати Вашому волоссю здоров'я, блиску і зробити його м'яким і слухняним.
У новинці застосовуються сучасні керамічні пластини, які славляться хорошим ковзанням і рівномірним розподілом температури по поверхні. Спеціальна система плаваючих пластин компенсує зайвий тиск на волосся і добре підлаштовує пластини під різну товщину пасма, тим самим підвищуючи ефективність роботи і зменшуючи загальний час термічного впливу на волосся.
Особливості моделі CP1 Digita Ion Plus:
- Керамічні плаваючі пластини
- Система іонізації Ion Plus
- Електронне управління з LCD дисплеєм
- Регулювання температури від 160 до 220 °C
- Професійний шнур з обертанням і довжиною 3 метри
- Технологія швидкого нагрівання
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Розмір пластин 29 x 90 мм
- Вага 238 грам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 51 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 160 град. |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Подача пара | Ні |
| Плаваючі пластини | Так |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Ширина пластин | 29 мм |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Вага | 0.238 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція пам' яті | Ні |
| Функція автоматичного роз’ єднання | Так |
| Чехоли для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 1 790 ₴



