Опис
Блюдо "Happy Easter" дозволить Вам красиво та доречно прикрасити Ваш святковий стіл до Великодня або іншого заходу. Воно зручне та практичне, стане центром композиції серед святкових страв!
Матеріал: кераміка
Розміри: діаметр - 24 см, висота - 2 см
Упаковка: подарункова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Тематика виробу | Великодній декор |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴



