Рамка для фотографії прямокутна 16х21см, для фото 10х15см, колір - золото 450-934
Опис
Незвичайна фоторамка золотого кольору найкраще прикрасить улюблене фото. Ця фоторамка є просто знахідкою. Вона стильна, красива, чудово доповнить ваш інтер'єр. Вона настільки гарно виконана, що нікого не залишить байдужим. Прекрасно підійде на подарунок коханій людині на знаменну дату або день закоханих. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Матеріал: полістоун
Розміри: довжина – 16 см, ширина – 1,5 см, висота – 21 см
Упаковка: коричневий картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Золотистий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 16 см |
| Висота рамки | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴



