Опис
Країна імпорту – Польща
Ціна вказана за тримач з ниткою в комплекті.
Висота 17 см
Діаметр 9 см
Матеріал чугун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 170 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Нове |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴



