Підставка для яєць керамічна Великодня (5005-001)


Опис
Великодня підставка для 6 яєць зроблена з кераміки, розписана в мінімалістичному стилі. Цей стильний аксесуар чудово доповнить святковий стіл під час Великодня.
Діаметр – 18 см, висота – 2 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 6 шт. |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



