Опис
Стрази скляні .
Стрази зі скла, аналог страз Сваровскі, дуже висока якість, не мутніють та не втрачають блиску.
Розміри: 10 мм x 10 мм.
Ціна вказана за 1 одиницю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Вид | Декоративні елементи |
| Розміри | |
| Розмір | Середній |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стрази для клейової фіксації (non hot fix) |
| Застосування | Руколір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



