Опис
Підставка під книгу декоративна
Стильна і міцна підставка під книгу прослужить не один рік. Стане відмінним подарунком друзям і близьким.
- Ширина 26 см
- Довжина 21 см
- Висота 30 см
- Матеріал Метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка для книг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Білий |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴



