Рамка для фотографії Сукуленти 17х21 см для фото 10х15 см, колір - шампань 455-045
Опис
Незвичайна прямокутна фоторамка кольору шампань найкраще прикрасить улюблене фото. Ця фоторамка є просто знахідкою. Вона стильна, красива, чудово доповнить ваш інтер'єр. Вона настільки гарно виконана, що нікого не залишить байдужим. Прекрасно підійде на подарунок коханій людині на знаменну дату або день закоханих. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Матеріал: полірезину
Розміри рамки: 17х21Х2 см
Розміри фото: 10х15 см
Упаковка: біла картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Полірезин |
| Колір | Золотистий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 17 см |
| Висота рамки | 21 см |
| Ширина багета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



