Опис
Кожній любительці прикрас відома така ситуація, коли скласти свої улюблені речі нема куди. Оригінальна та ніжна скринька ідеально підійде для зберігання улюблених речей. Вона стане невід'ємною частиною на косметичному столику. Така скринька поєднує естетичні та функціональні цінності. Буде ідеальним подарунком для дівчинки, матері, дружини.
- Матеріал - Полірезіна
- Розмір: діаметр - 10 см, висота - 7.5 см
- Упаковка – біла картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полістоун |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



