Опис
Країна імпорту: Польща
Матеріал: кераміка
Висота 17 см
Верхній діаметр 8,5 см
Нижній діаметр 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Ширина підсвічника | 100 мм |
| Діаметр підсвічника | 85 мм |
| Висота підсвічника | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴







