Опис
Країна імпорту: Польща
Матеріал: кераміка
Висота 24 см
Верхній діаметр 9,5 см
Нижній діаметр 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Ширина підсвічника | 120 мм |
| Діаметр підсвічника | 95 мм |
| Висота підсвічника | 240 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴







