Керамічний будиночок 2-х поверховий білий з led підсвічуванням 16,5 см


Опис
Країна імпорту: Польща
Висота 16,5 см
Довжина 7,5 см
Ширина 9 см
Матеріал кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Колір | Білий |
| Ширина підсвічника | 90 мм |
| Глибина підсвічника | 75 мм |
| Висота підсвічника | 165 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



