Рамка для фотографії дерев'яна для фото 9х13 Перший клас 5818-2

Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 9 см |
| Висота зображення | 13 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 19 см |
| Висота рамки | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



