Опис
Країна імпорту: Китай
Матеріал: скло
Висота 10 см
Верхній діаметр 3,5 см
Нижній діаметр 8 см
Запаковано в картонну коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми |
| Ширина підсвічника | 80 мм |
| Діаметр підсвічника | 35 мм |
| Висота підсвічника | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





