Свічник скляний прозорий Crystal для тонкої свічки 17 см 133-011
Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми |
| Ширина підсвічника | 80 мм |
| Діаметр підсвічника | 30 мм |
| Висота підсвічника | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



