Опис
Кругле, двостороннє настільне дзеркало має металеву оправу та підставку з ніжкою, що дозволяє регулювати кут нахилу дзеркала. Дзеркальна пластина з одного боку збільшує зображення, з іншого показує природні розміри. Одна сторона дзеркала є стандартним дзеркало.
Друга – має подвійний збільшуючий ефект, що дозволяє проводити косметичні процедури по догляду за обличчям. Відмінна риса моделі – здатність дзеркальної поверхні обертатися на 360 градусів. Завдяки сучасному ергономічному дизайну дзеркало впишеться у будь-який інтер'єр. Це стильне дзеркало стане незамінним помічником для тих жінок, які вважають за краще виглядати чарівно завжди.
Діаметр дзеркальної поверхні: 12,5 см
Діаметр підставки: 8,5 см
Висота: 21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 125 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 210 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Колір | Хром |
| Вид дзеркала | Подвійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴








