Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Хоббі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




