Сервірувальне блюдо порцелянове овальне Мармурова Розкіш 30 см біле із золотом BonaDi
Опис
Матеріал: Порцеляна
Колір:Білий
Розміри: 30*16.5*2.5см
Упаковка: кольорова коробка
Колекція: Мармурова Розкіш
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 25 мм |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Категорія | Блюда, салатники, менажниці |
| Кількість дизайнів | 1 |
| Підставка | Немає |
| Форма тарілки | Кругла |
| Кріплення на стіну | Немає |
| Кількість секцій | 1 |
| Кришка | немає |
| Кількість ярусів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



