Опис
Інтер'єр нашого житла, як правило, відображає наші уподобання. Вибираючи меблі, ми часто керуємося їхньою функціональністю, тоді як аксесуари для будинку, освітлення будинку ми підбираємо відповідно до наших індивідуальних уявлень про прекрасне. Підсвічник в інтер'єрі – це функціональний та універсальний аксесуар для прикраси кімнати.
Висота 17 см
Діаметр місця під свічку 9 см
Матеріал: дерево
Країна імпорту Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 80 мм |
| Діаметр підсвічника | 100 мм |
| Висота підсвічника | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



