Опис
Витонченість білої порцеляни ніколи не вийде з моди, це вічна класика, не готова впасти перед новими трендами. Якщо ви хочете елегантне сервірування навіть найпростішого обіду, вам цілком буде достатньо одного білого фарфорового блюда. А у вільний від сервірування час блюдо можна використовувати як функціональний, але неброский декор.
Довжина: 30 см
Ширина: 25 см
Висота: 4 см
Матеріал: порцеляна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Узори |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴




