Статуетка керамічна Сім'я ведмедів Bear family 18х10,5 см BonaDi (K07-811)
Опис
Декоративна статуетка Bear family – це яскрава, вишукана фігурка, яка ідеально підійде для подарунку творчій натурі, другій половинці, близькій людині. Вона стане чудовим сувеніром і у Вашому домі!
Висота – 10,5 см
Довжина – 18 см
Ширина – 4 см
Матеріал – полістоун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Коричневий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



