Опис
Керамічне блюдо - це елегантний і практичний посуд, який чудово підійде для сервірування святкового або повсякденного столу. Завдяки своєму вишуканому дизайну, блюдо стане стильним акцентом вашого інтер'єру і підкреслить красу страв, що подаються.
Це блюдо ідеальне для подачі салатів, гарнірів, закусок та десертів. Виготовлено з високоякісної порцеляни, воно поєднує в собі міцність, довговічність та вишукану естетику.
Довжина: 26 см
Ширина: 25 см
Матеріал: кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴



