Опис
Біла піала "Кролик" (304-031) стане чудовим доповненням до святкового столу або щоденного використання. Завдяки своїм компактним розмірам піала ідеально підходить для сервірування десертів, фруктів, інших смаколиків або як салатник. Чудовий стильний декор для вашого будинку!
Об'єм: 1000 мл
Довжина: 19.5 см
Ширина: 16.5 см
Висота: 12 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 165 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 1000 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



