Підставка для яйця керамічна Квіточка 8.7 см BonaDi
Опис
Підставка для яєць - це елегантний аксесуар для вашої кухні, який стане не тільки функціональним, а й стильним доповненням до столу. Така підставка чудово вписується у святковий стіл та створює атмосферу весняного свята, надаючи можливість красиво та органічно подати яйця на великодньому столі.
Діаметр: 6 см
Висота: 8.5 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 1 шт. |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 87 мм |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ложечка | немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



