Опис
Декоративне Кашпо Кролики в кошику (733-392) можна використовувати як тематичний великодній декор, поставивши його у відповідне місце. Статуетку можна використовувати як декоративне кашпо і створювати з ним дуже милі композиції, а також експлуатувати ще й як місце зберігання потрібних речей або поставивши на стіл як цукерницю. Кашпо гармонійно доповнить будь-який інтер'єр і створить затишну атмосферу. Матиме чудовий вигляд на робочому або обідньому столі, книжковій полиці або підвіконні.
Кошик у формі яйця
Довжина: 20 см
Ширина: 15 см
Висота: 7.5 см
Висота із кроликами: 14.5 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 145 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



