Опис
Керамічна піала Кролик з квіткою (733-707) – вишуканий та ніжний аксесуар для великоднього декору. Білий кролик із витонченими деталями та ніжною квітковою прикрасою додає композиції чарівності. Ідеально підходить для подачі солодощів, яєць або інших святкових частувань, а також може бути декоративною прикрасою інтер'єру. Піала гармонійно доповнить будь-який інтер'єр та створить затишну атмосферу.
Об'єм: 600 мл
Діаметр: 17 см
Висота: 7 см
Ширина із кроликом: 20 см
Висота із кроликом: 12 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 170 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 600 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



