Опис
Керамічний свічник Синій ферзь створений із якісної кераміки. Він має оригінальний дизайн та зручну ручку для легкого перенесення. Підходить для свічок діаметром 10 мм.
Довжина: 6 см
Ширина: 4 см
Висота: 6.5 см
Матеріал: кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Свічник |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 10 мм |
| Ширина підсвічника | 60 мм |
| Висота підсвічника | 65 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Діаметр свічника | 40 мм |
| Тип підсвічника | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




