Італійська подарункова коробка на зав'язці сіро-синя Laprida 16х16 см
Опис
Коробка подарункова італійська складана з шовковим бантом. Універсальна коробка для оформлення подарунка жінці, чоловікові чи дитині. Міцний якісний картон.
Артикул: 62-184-504
Розміри:
- Ширина – 16 см
- Довжина – 16 см
- Висота – 6 см
- Глибина – 5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laprida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою, Із зав'язками |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір | Синій |
| Довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



