Подарункова коробка складана рожева Laprida 18х18х25 см

Опис
Коробка подарункова італійська складана. Універсальна коробка для оформлення подарунка жінці, чоловікові чи дитині. Міцний якісний картон.
Артикул: 7-11276
Розміри:
- Ширина – 18 см
- Довжина – 18 см
- Висота – 25 см
- Глибина – 17.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laprida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З відкидною кришкою, З ручками |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



