TICO Professional представляє серію плоек для завивки волосся Glamour Magic, виконану в красивому рожевому перловому кольорі, який ніколи не вийде з моди. Будьте унікальними з новим інструментом від TICO Professional. Модельний ряд Glamour Magic – це функціональні моделі з подовженою робочою поверхнею, наявністю довгого затиску для волосся та інших сучасних функцій для забезпечення легкої невимушеної роботи.
Плойка для завивки TICO Professional Glamour Magic 25 мм 100317 дозволить Вам створювати природні кучері. Завдяки наявності затиску, Ви зможете самостійно виконувати завивку на своєму волоссі. Корисна довжина робочої поверхні 145 мм дозволить Вам комфортно працювати з довгим волоссям без необхідності накручувати його в 2-3 шари, що підвищує якість завивки в цілому. Покриття робочої поверхні керамічне – забезпечує дбайливе ставлення до волосся, чудово ковзає та не травмує волосся.
Модель Glamour Magic 25 мм 100317 оснащена електронним регулятором температури - на вибір користувача 7 режимів нагріву від 140 до 200 C з кроком 10 градусів. Гнучкість у налаштуванні температури дозволить Вам працювати з абсолютно будь-яким типом волосся, незалежно від його стану – Ви зможете точно підібрати необхідний температурний режим під конкретні цілі на будь-якому волоссі. Вибрана температура відображається на LCD дисплеї.
Особливість моделі TICO Professional Glamour Magic 25 мм 100317:
- Стильний дизайн в перлинно рожевому кольорі
- Діаметр 25 мм
- Керамічне покриття
- Робоча поверхня довжиною 145 мм
- Довгий зажим
- Електронний терморегулятор з LCD дисплеєм
- 7 режимів нагріву від 140 до 200 C
- Вмонтована металева підставка
- Термоізольований наконечник
- Мережевий кабель 2.5 м з петелькою і обертанням
- Автоматичне відключення через 60 хвилин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 58 Вт |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція пам' яті | Ні |
| Функція автоматичного роз’ єднання | Так |
- Ціна: 1 190 ₴




