Опис
Діаметр дзеркала - 21.5 см, висота - 32 см, діаметр підставки - 16 см
Настільне дзеркало з USB та підсвіткою у 3 режимах: холодне, біле та тепле світло.
Настільне косметичне дзеркало білого кольору - це витончений аксесуар, що перетворює ранковий ритуал на справжню церемонію догляду за собою. Компактний розмір і елегантна форма дозволяють зручно розмістити його на будь-якому столику або поличці. Підсвітка у 3 режимах дозволяє якісно доглядати за собою у вечірній час та ретельно наносити макіяж у будь-яку годину доби. Настільне дзеркало поєднує в собі функціональність та елегантність, роблячи процес догляду за собою ще більш приємним і витонченим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laprida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 180 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 320 мм |
| Живлення | USB |
| Колір | Білий |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип підсвічування | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴







