Опис
Ідеальна прикраса для дому в період свят. Простий і надійний вінок (4142-3) прослужить вам ще не один рік. Стане підходящим подарунком для друзів і близьких.
Діаметр: 35 см
Товщина: 5 см
Матеріал: лоза натуральна
Країна імпорту: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 35 см |
| Діаметр | 35 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




