Рамка для фотографії класична 18.5х23.5 см для фото 12.5x17.5 см, колір - пильно- рожевий із золотом Bonadi
Опис
Незвичайна прямокутна фоторамка (450-259) найкраще прикрасить улюблене фото. Ця фоторамка є просто знахідкою. Вона стильна, красива, чудово доповнить ваш інтер'єр. Вона настільки гарно виконана, що нікого не залишить байдужим. Прекрасно підійде на подарунок коханій людині на знаменну дату або день закоханих. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Матеріал: полірезина
Розміри рамки: 18.5х23.5Х2.5 см
Розміри фото: 12.5x17.5 см
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Полірезин |
| Колір | Коричневий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 12.5 см |
| Висота зображення | 17.5 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18.5 см |
| Висота рамки | 23.5 см |
| Ширина багета | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴



