Опис
Незвичайна прямокутна фоторамка (2023-007) найкраще прикрасить улюблене фото. Ця фоторамка є просто знахідкою. Вона стильна, красива, чудово доповнить ваш інтер'єр. Вона настільки гарно виконана, що нікого не залишить байдужим. Прекрасно підійде на подарунок коханій людині на знаменну дату або день закоханих. Такий подарунок точно справить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
Матеріал: кераміка
Розміри рамки: 15.5х19.5 см
Розміри фото: 10x15 см
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 15.5 см |
| Висота рамки | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





