Опис
Керамічна тарілка (5104-002) - це елегантний і практичний посуд, який чудово підійде для сервірування святкового або повсякденного столу. Завдяки своєму вишуканому дизайну, блюдо стане стильним акцентом вашого інтер'єру і підкреслить красу страв, що подаються.
Діаметр: 26 см
Висота: 2 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴





