Опис
Підставка для яєць (5104-004) - це елегантний аксесуар для вашої кухні, який стане не тільки функціональним, а й стильним доповненням до столу. Ця підставка розписана великодніми мотивами, має мінімальний та витончений дизайн. Така підставка чудово вписується у святковий стіл та створює атмосферу весняного свята, надаючи можливість красиво та органічно подати яйця на великодньому столі.
Діаметр: 13 см
Ємності для яйця: 5 см
Висота: 11 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість яєць | 5 шт. |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





