Хлібниця прямокутна коричнева Натуральна свіжість 27х19.5х7 см Elisey


Опис
Хлібниця (9204-014) — незамінний елемент для зберігання вашої улюбленої випічки та підтримки її свіжості. Стильний і практичний аксесуар, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр кухні. Виготовлена з високоякісних матеріалів, стійка до впливу вологи та запахів, забезпечує тривале збереження хліба, булочок та іншої випічки.
Довжина: 27 см
Ширина: 19.5 см
Висота: 7 см
Матеріал: пластик
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик-хлібник |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Висота | 7 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



