Медівниця з кришкою керамічна Honey 480 мл Bonadi
Опис
Медівниця (DM794-HN) виконана з якісної білої кераміки, яка абсолютно безпечна для здоров'я та не викликає труднощів у догляді та зберіганні.
Об'єм: 480 мл
Діаметр: 10 см
Висота: 12 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для меду |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.48 л |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



