Банка з бамбуковою кришкою чорна порцелянова Мармурова розкіш 720 мл Bonadi
Опис
Порцелянова баночка (805-721) в чорному кольорі з золотими мармуровими візерунками і бамбуковою кришкою поєднує в собі сучасний стиль і класичну елегантність. Ємність забезпечує зручне зберігання, додаючи нотку розкоші до вашого інтер'єру.
Об'єм: 720 мл
Діаметр: 9 см
Висота: 13.5 см
Матеріал: порцеляна
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 0.72 л |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 135 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



