Опис
Стильне, естетично привабливе декоративне блюдо (304-014) стане чудовим доповненням вашого інтер'єру. Дуже тонко та якісно виготовлена робота буде чудовим подарунком.
Довжина: 34 см
Ширина: 15.5 см
Висота: 3.5 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Жовтий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴



