Опис
Медівниця (992-497) виконана з якісного прозорого скла, яке абсолютно безпечне для здоров'я і не викликає труднощів у догляді та зберіганні.
Об'єм: 500 мл
Діаметр: 9 см
Висота: 14 см
Матеріал: боросилікатне скло
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для меду |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.5 л |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



