Медівниця з кришкою та ложкою скляна 400 мл Bonadi
Опис
Медівниця (992-498) виконана з якісного прозорого скла, яке абсолютно безпечне для здоров'я і не викликає труднощів у догляді та зберіганні.
Об'єм: 400 мл
Діаметр: 8.5 см
Висота: 12.5 см
Матеріал: боросилікатне скло
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для меду |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.4 л |
| Діаметр | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 125 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



